Contact

Vereniging Platform Beeldende Kunst
Da Costakade 158
1053 XC Amsterdam
+316.19993411
info@platformbk.nl

KvK: 54126916
Triodos: 25.46.49.238
IBAN: NL89TRIO0254649238
BIC: TRIONL2U

BESTUUR
Rune Peitersen – Voorzitter, rune@platformbk.nl
Mariska van den Berg – Secretaris, mariska@platformbk.nl
Yuri Veerman, yuri@platformbk.nl
Yvonne Grootenboer – Penningmeester, yvonne@platformbk.nl
Jack Segbars, jack@platformbk.nl


MEDEWERKERS

Rune Peitersen, rune@platformbk.nl
Yuri Veerman – Ontwerper, yuri@platformbk.nl
Yvonne Grootenboer – Ledenadministratie, yvonne@platformbk.nl
Carine Portengen – Coördinator, carine@platformbk.nl
Sandra Enting – Webredacteur, sandrae@platformbk.nl
Lise van Zaalen – Ledenwerver, fundraiser, lise@platformbk.nl
Irene de Craen – Kunstlandschap Het Initiatief, irene@platformbk.nl
Mariska van den Berg – Weerwoord redactie , mariska@platformbk.nl
Youri Appelo – Redacteur Initiatief , youri@platformbk.nl
Germa Roos – Social media redacteur, germa@platformbk.nl
Fransje Melief – Communicatie strategie

 

Adverteren:

Stuur je verzoek en de advertentie aan Sandra Enting.
140 pixels breed + link naar website.
1 maand á 250 euro (PBK is niet btw-plichtig).
Bij ruil is de advertentie gratis.
contact: sandrae@platformbk.nl