Bestuur en medewerkers

Bestuur

Rune Peitersen – Voorzitter, rune@platformbk.nl
Mariska van den Berg – Secretaris, mariska@platformbk.nl
Yvonne Grootenboer – Penningmeester, yvonne@platformbk.nl
Yuri Veerman, yuri@platformbk.nl
Jack Segbars, jack@platformbk.nl
Irene de Craen, irene@platformbk.nl

Kantoor | kernteam

Joram Kraaijeveld – Inhoudelijk directeur, joram@platformbk.nl
Maritt Kuipers – Coördinator, maritt@platformbk.nl
Michelle Schulkens – Productie, michelle@platformbk.nl

Projecten

Youri Appelo – Onderzoek Europa mapping, youri@platformbk.nl
Lise van Zaalen -Onderzoek Kunstopleidingen, lise@platformbk.nl
Tatjana Macic – Atelierbeleid, tatjana@platformbk.nl
Victoria Catalina Diaz – Ontwerper strips en gif’s, victoriacatalina.com
Twan van Landschoot – Website ontwikkeling, twanneman.nl
Studio Inherent – Ontwerp en vormgeving, studioinherent.nl

 

Partners

Wij werken samen met o.a. BKNL (Beeldende Kunst Nederland), het Mondriaan Fonds, De Zaak Nu, Kunsten ’92, BBK en FNV Kunstenbond. Het Platform heeft in 2012 een ontwikkelingssubsidie ontvangen van het Mondriaan Fonds.

Leden

Platform Beeldende Kunst is een ledenvereniging. Omdat de basis van het platform bestaat uit een kleine groep mensen zijn de leden daaromheen ontzettend belangrijk. Zij werken actief met het platform mee, dragen ideeën aan en maken ons financieel onafhankelijk. Iedereen kan lid worden en krijgt zo zeggenschap op de jaarlijkse ledenvergadering. Je bent al lid van Platform BK vanaf 4 euro per maand.
Wil jij ook lid worden? Je kunt je hier direct aanmelden

Oudgedienden

Germa Roos, Nynke Besemer, Sandra Geerlings, Carine Portengen, Sandra Enting, Iris Bruning, Charlie Berendsen, Christel Vesters, Dorothé Orczyk, Silvia Oulloa, Joris Lindhout, Maurice Bogaert, Mathijs Lieshout, Loes Degener, Alice Smits, Fransje Melief, Asja Keeman.