Vereniging Platform Beeldende Kunst
Da Costakade 158
1053 XC Amsterdam
info@platformbk.nl

KvK: 54126916
Triodos: 25.46.49.238
IBAN: NL89TRIO0254649238
BIC: TRIONL2U

Bestuur

Mariska van den Berg – Voorzitter, mariska@platformbk.nl
Irene de Craen – Interim penningmeester, yvonne@platformbk.nl
Rune Peitersen – Algemeen bestuurslid, rune@platformbk.nl
Maziar Afrassiabi – Algemeen bestuurslid, maziar@platformbk.nl
Coralie Vogelaar – Algemeen bestuurslid, coralie@platformbk.nl

Kantoor

Joram Kraaijeveld – Inhoudelijk directeur, joram@platformbk.nl
Maritt Kuipers – Coördinator, maritt@platformbk.nl
Michelle Schulkens – Coördinator, michelle@platformbk.nl

Projecten

Tatjana Macic – Atelierbeleid, tatjana@platformbk.nl
Lise van Zaalen – Onderzoek kunstopleidingen, lise@platformbk.nl

Adverteren:

Stuur je verzoek en de advertentie aan Maritt Kuipers.
140 pixels breed + link naar website.
1 maand á 250 euro (PBK is niet btw-plichtig).
Bij ruil is de advertentie gratis.
contact: maritt@platformbk.nl