Organisatie

De ledenvereniging Platform BK werd in 2012 opgericht door Mariska van den Berg, Yvonne Grootenboer, Rune Peitersen, Jack Segbars en Yuri Veerman. De dagelijkse leiding is in handen van een klein kernteam dat het programma afstemt met het bestuur. Daarnaast werkt Platform BK met enkele specialisten.

Kernteam

Koen Bartijn – co-directeur, koen@platformbk.nl
Sepp Eckenhaussen – co-directeur, sepp@platformbk.nl

Weerwoordredactie

Rosa te Velde
Alina Lupu

Bestuur

Joram Kraaijeveld – voorzitter, joram@platformbk.nl
Coralie Vogelaar – secretaris, coralie@platformbk.nl
Rune Peitersen – algemeen bestuurslid, rune@platformbk.nl
Alina Lupu – algemeen bestuurslid, alina@platformbk.nl
Judith Leysner – algemeen bestuurslid, judith@platformbk.nl

Leden

Omdat de basis van het platform bestaat uit een kleine groep mensen zijn de leden daaromheen ontzettend belangrijk. Zij werken actief met het platform mee, dragen ideeën aan en maken ons financieel onafhankelijk. Iedereen kan lid worden en krijgt zo zeggenschap op de jaarlijkse ledenvergadering. Wil jij ook lid worden? Je kunt je hier direct aanmelden.

Oudgedienden

Youri Appelo, Germa Roos, Nynke Besemer, Sandra Geerlings, Carine Portengen, Sandra Enting, Iris Bruning, Charlie Berendsen, Christel Vesters, Dorothé Orczyk, Silvia Oulloa, Joris Lindhout, Maurice Bogaert, Mathijs Lieshout, Loes Degener, Alice Smits, Fransje Melief, Studio Inherent, Asja Keeman, Vincent van Velsen, Yvonne Grootenboer, Yuri Veerman, Maziar Afrassiabi, Irene de Craen, Michelle Schulkens, Lise van Zaalen en Simone Eldering.