Organisatie

De ledenvereniging Platform BK werd in 2012 opgericht door Mariska van den Berg, Yvonne Grootenboer, Rune Peitersen, Jack Segbars en Yuri Veerman. De dagelijkse leiding is in handen van een klein kernteam dat het programma afstemt met het bestuur. Daarnaast werkt Platform BK met enkele specialisten.

Kernteam
Joram Kraaijeveld – inhoudelijk directeur, joram@platformbk.nl
Maritt Kuipers – coördinator / (leden)administratie, maritt@platformbk.nl
Michelle Schulkens – coördinator / productie, michelle@platformbk.nl

Projecten
Tatjana Macic – atelierbeleid, tatjana@platformbk.nl
Lise van Zaalen – onderzoek kunstopleidingen, lise@platformbk.nl

Bestuur
Mariska van den Berg – voorzitter, mariska@platformbk.nl
Irene de Craen – secretaris en interim penningmeester, irene@platformbk.nl
Rune Peitersen – algemeen bestuurslid, rune@platformbk.nl
Coralie Vogelaar – algemeen bestuurslid, coralie@platformbk.nl
Maziar Afrassiabi – algemeen bestuurslid, maziar@platformbk.nl

Leden
Omdat de basis van het platform bestaat uit een kleine groep mensen zijn de leden daaromheen ontzettend belangrijk. Zij werken actief met het platform mee, dragen ideeën aan en maken ons financieel onafhankelijk. Iedereen kan lid worden en krijgt zo zeggenschap op de jaarlijkse ledenvergadering. Wil jij ook lid worden? Je kunt je hier direct aanmelden.

Oudgedienden
Youri Appelo, Germa Roos, Nynke Besemer, Sandra Geerlings, Carine Portengen, Sandra Enting, Iris Bruning, Charlie Berendsen, Christel Vesters, Dorothé Orczyk, Silvia Oulloa, Joris Lindhout, Maurice Bogaert, Mathijs Lieshout, Loes Degener, Alice Smits, Fransje Melief, Studio Inherent, Asja Keeman, Vincent van Velsen, Yvonne Grootenboer en Yuri Veerman.